poniedziałek, 20, sierpień 2018 roku
kat3 miasta25 100tys 00017 banner bieg 2018  kat4 biegi duze 00016 
Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

23. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie- 15 km Bieg Rekreacyjny 9 km. Zbliża się koniec zapisów internetowych.

Zapraszamy wszystkich biegaczy do Jaworzna- wciąż trwają zapisy do kolejnej edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 kilometrów. Impreza zbliża się wielkimi krokami- start 1 września. Również w tym roku został wprowadzony mniejszy dystans- można wziąć udział w Biegu Rekreacyjnym 9 km startując razem z głównym biegiem. Zapisy internetowe wciąż działają i jest jeszcze sporo miejsc do wyznaczonego limitu uczestników.

Na uczestników obydwu biegów czekają: koszulka techniczna Stedman, medal odlewany techniką ciśnieniową z elementami emaliowanymi, konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz oczywiście ciekawa, widokowa trasa i niezapomniane emocje w rywalizacji w kilkusetosobowej grupie biegaczy.

Zgodnie z regulaminem opłata startowa w wysokości 40,- zł obowiązuje do 24 sierpnia, w dniu imprezy również przyjmujemy zgłoszenia, ale koszt udziału jest wyższy.

tn koszulka wizualizacja

Czytaj więcej...

Prezentacja medalu i koszulki. 23. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie- 15 km oraz 9 km

tn plakat bieg na str www i FBZapraszamy wszystkich biegaczy do Jaworzna. W sobotę 1 września odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 kilometrów. W tym roku ponownie został wprowadzony również mniejszy dystans- niezdecydowani mogą wziąć udział w Biegu Rekreacyjnym 9 km startując razem z głównym biegiem.

Na uczestników obydwu biegów czekają: koszulka techniczna, odlewany medal , konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego, RTV i AGD oraz oczywiście ciekawa, widokowa trasa i niezapomniane emocje w rywalizacji w kilkusetosobowej grupie biegaczy.

Miło nam zaprezentować wzór koszulki i medalu jakie uczestnicy tegorocznych zmagań otrzymają podczas naszej imprezy.

Czytaj więcej...

Bieg 15 km i 9 km - start zapisów

 MG 2226Powoli zbliża się jedna z największych imprez sportowych w Jworznie-23.Międzynarodowy Bieg Uliczny na dystansie 15 kilometrów, który w bieżącym roku odbędzie się 1 września. Od 5 marca ruszają zapisy do jaworznickiej piętnastki. Również w tym roku amatorzy biegowych zmagań, którzy obawiają się dystansu 15 km będą mogli pokonać krótszą trasę- organizator przygotował dziewięciokilometrową trasę rekreacyjną. Zawodnicy na obydwu dystansach wystartują ze startu wspólnego i razem przebiegną pierwsze 5 km.

Czytaj więcej...

23. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie- 15 km, Bieg Rekreacyjny- 9 km. Trwają zapisy

 MG 2226Zapraszamy wszystkich biegaczy do Jaworzna. W sobotę 1 września odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 kilometrów. Kolejny raz wprowadzamy również mniejszy dystans- można wziąć udział w Biegu Rekreacyjnym 9 km startując razem z głównym biegiem.

Na uczestników obydwu biegów czekają: koszulka techniczna STEDMAN, odlewany medal , strefy kibicowania, konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego, RTV i AGD oraz oczywiście ciekawa, widokowa trasa i niezapomniane emocje w rywalizacji w kilkusetosobowej grupie biegaczy. W tym roku ponownie baza biegu, start i meta będą zlokalizowane na największym w mieście stadionie piłkarskim, a cały obiekt z trybunami na 7000 miejsc zostanie oddany biegaczom i ich kibicom.

Czytaj więcej...

22.Międzynarodowy Bieg Uliczny 15 km i 9 km- podsumowanie

tn koszulka dorośliW sobotę 26 sierpnia odbyła się największa impreza lekkoatletyczna w Jaworznie- bieg uliczny na dystansie 15 km i 9 km. Po raz pierwszy bieg został wyprowadzony z centrum na Stadion Miejski przy ulicy Krakowskiej. Wśród uczestników powtarza się opinia, że był to bardzo dobry pomysł. Impreza zyskała dużo przestrzeni na całą logistykę startu, mety, biura zawodów, depozytu, cateringu, a zawodnicy doskonałe miejsce na rozgrzewkę i odpoczynek po biegu. Finisz na stadionie z trybunami na 7000 miejsc też zrobił na biegaczach duże wrażenie. Zmianie uległa też trasa- uczestnicy najpierw przebiegali przez Rynek by po nawrocie na wysokości Os. Gagarina wrócić na stadion Obwodnicą Północna. Uczestnicy Biegu Rekreacyjnego na 9 km startując wspólnie z pozostałymi biegaczami skręcali z ul.  Św. Wojciecha od razu w Obwodnicę Północną. Masowy udział zawodników z zagranicy nikogo już nie dziwi- w tym roku na starcie stanęło 8 zawodników z Kenii, 13 z Ukrainy, 1 z Węgier i 1 z Czech. W sobotnie popołudnie na starcie stanęło w sumie 727 zawodników.

Czytaj więcej...