poniedziałek, 21, styczeń 2019 roku
kat3 miasta25 100tys 00017 banner bieg 2018  kat4 biegi duze 00016 
Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

Bieg 15 km i 9 km - start zapisów

 MG 2226Powoli zbliża się jedna z największych imprez sportowych w Jworznie-23.Międzynarodowy Bieg Uliczny na dystansie 15 kilometrów, który w bieżącym roku odbędzie się 1 września. Od 5 marca ruszają zapisy do jaworznickiej piętnastki. Również w tym roku amatorzy biegowych zmagań, którzy obawiają się dystansu 15 km będą mogli pokonać krótszą trasę- organizator przygotował dziewięciokilometrową trasę rekreacyjną. Zawodnicy na obydwu dystansach wystartują ze startu wspólnego i razem przebiegną pierwsze 5 km.


Również w tym roku ze względu na prace budowlane w Hali Widowiskowo Sportowej i jej okolicach całe zaplecze biegu zostanie zlokalizowane na Stadionie Miejskim „Victoria” przy ul.Krakowskiej 8. Stadion piłkarski z trybunami na 7000 miejsc zostanie w całości oddany biegaczom i ich kibicom. Mamy nadzieję, że zupełnie nowa sceneria biegu i możliwości związane z tak dużą przestrzenią przypadną do gustu uczestnikom imprezy. Zgłoszenia do biegów będą przyjmowane poprzez stronę www.datasport.pl, www.mckis.jaw.pl i www.maratonypolskie.pl W naszym biegu limit biegaczy został ustalony na 800 osób na dystansie 15 km i 200 osób na dystansie 9 km. Jeśli chcesz mieć zapewniony start wraz ze zgłoszeniem elektronicznym wnieś opłatę startową.
Opłata startowa, stosowana w obydwu biegach jest jedną z najmniejszych w Polsce wynosi zaledwie 40 ,-zł., i obowiązuje do dnia 24 sierpnia 2018r. Po tym terminie opłata wynosi 60,- zł., i można ją uregulować jedynie w dniu imprezy, w biurze zawodów. Za pełne zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego i uregulowanie opłaty startowej. Opłatę startową należy wnieść drogą elektroniczną on-line jako finalizacja zapisu do biegu.